+90 216 510 35 35     info@estenira.com Geç Kalmayın Genç Kalın !   
 

Sizden Gelenler


Merhaba yaz ayları yaklaşırken kilolarımla başım dertteydi bi arkadaş tavsiyesiyle size ulaştım ilginiz, beni sürekli motive edişiniz, samimi oluşunuz bana çok özel hissettirdi, sayenizde artık iç bacaklarım birbirine çarpmıyor rahat rahat hayatıma incelmiş bi şekilde devam ediyorum size ve mükemmel ekibinize çok teşekkür ederim iyiki sizi tercih etmişim..

Melike SERTTAŞ


Şeyma hanım, öncelikle beni çok ağır bi ilaç kullanmaktan, hormonlarımla oynamaktan kurtardığınız için çok teşekkür ederim doktorum bile suratım için hayatın boyunca sivilcelerin aktif halde olacak ilaç kullanmak zorundasın diye korkutmuşken sizinle tanıştım ve daha 2. Seansta bile yüzümün nasıl değiştiğini artık sivilce oluşmadığını ve sivilce izlerimin gittiğini gördüm ilginiz ve özenli hizmetiniz için size minnettarım sizi çok seviyorum.

İlknur ODABAŞI


Güzeller güzeli Estenira ailesine; Hormonlarımın aşırı iyi çalışması yüzünden çıkan ve çoğalmaya devam eden kıllarım için dünyada en çok korkutuğum şey olan lazere gelmeye karar verdim. İçeri adımımı attığım andan çıkana kadar samimiyetiniz ve Güler yüzünüz için teşekkür ederim kendimi evimde gibi hissettim. Öyle korktuğum gibi bişey değilmiş buz başlıklı olması benim için anlatılamaz bişey bu kadar az acı ile 15 gün sonra döküldüğünü gördüğüm kıllarım beni daha fazla mutlu edemezdi. Korktuğumu gördüğünüz için gösterdiğiniz hassasiyete de ayrıca teşekkür ederim bundan sonra asla başka bi merkezi tercih etmem.

Nazlı KANDEMİR


Merhaba cildime gösterdiğim özeni biliyorsunuz ve çok korktuğumu da. dolgu ve ya botoks uygulanmadan cildimdeki elastikiyet kaybını giderdiğiniz, cilt tonumu eşitlediğiniz ve daha sağlıklı bi cilde kavuşturduğunuz için o sihirli parmaklarınızdan öpüyorum sizi. Dermapen diye hep konuşurdu arkadaşlarım yanımda bende bilmediğim için çok dahil olamazdım. Cildime ne yapabiliriz diye merkezinize geldiğimde bana doğru tedaviyi, bakımı yaptığınız için teşekkür ederiz sizi ve ekibinizi çok seviyorum

Tuğba TİKTAŞ


Direkt konuya gireceğim, gerçekten kaşsız olarak doğmuşum diyebilirim. Genetik olarak kılsız bir yapıya sahibim ama nerden aldığınızı bilmediğim o kılları kaşlarıma nasıl yapıştırdığınızı sorduğumda aldığım cevaba hala şaşırıyorum. Siz kıl ekmemiş kıl çizmişsiniz ve öyle doğal ki orjinali sanıyor herkes, Şeyma hanım’ın uzman ellerine sonsuz güvenin. İnanıyorum ki kısa sürede türkiye çapında isim yapacak bir merkez olacaksınız. Sizi seviyorum Estenira ailesi

Gökçe AYAN


<<< İletişim ve Harita >>>

Adres : Yenişehir Mah. Cumhuriyet Bulvarı No:12 Dumankaya Cadde Sit. C blok D.4 PENDİK / İSTANBUL
Tel : +90 216 510 35 35
GSM : +90 555 006 35 30
E-mail : info@estenira.com


Copyright © 2018 Estenira
Çalışma Saatleri

Pazartesi :
Salı :
Çarşamba :
Perşembe :
Cuma :
Cumartesi :
Pazar :
10:00 – 19:00
10:00 – 19:00
10:00 – 19:00
10:00 – 19:00
10:00 – 19:00
10:00 – 19:00
Kapalı
Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Sizden Gelenler
Galeri
İletişim
  Epilasyon
  Lazer Epilasyon
  İğneli Epilasyon
  Cilt Bakımı
  Oksijen Terapi
  Akne Tedavisi
  Vitamin Terapi
  Dermapen
  Gözenek Skar Tedavisi
  Kimyasal Peeling
  Microblading
  Saç Mezoterapisi
  Bölgesel İncelme
  RF Cilt Ütüsü
  Dolgu
  Botoks


This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new ColorBox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content