+90 216 510 35 35     info@estenira.com Geç Kalmayın Genç Kalın !   
 

Hizmetlerimiz


Cilt Bakımı

Cildinizin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere size özel kişiselleştirilmiş bakımlar sunan merkezimizde uzmanımız tarafından cilt tipiniz belirlenir ve cilt tipinize uygun dermo kozmetik ürünler seçildikten sonra size en uygun bakım sağlanır.
 

Dermapen

Ciltte kontrollü bir biçimde tahribat yaratma prensibine dayanılarak üretilen dermapen tedavi sistemi Amerika da son zamanların en iyi cilt gençleştirme sistemi seçilmiştir.
 

Gözenek Skar Tedavisi

Gözenek Sıkılaştırma, gözeneklerin, siyah noktaların ve sivilcelerin hepsi yağ bezinin işleyişi ile ilgilidir. Genetik özelliklere dayanan bazı ciltlerde, daha aktif yağ bezleri bulunur.
   

Soman DNA

Zamanla ve çevresel faktörlerin etkisiyle kaçınılmaz olarak cilt kalitesi bozulmaktadır. Kollajen ve elastik lifler parçalanır ve vücudun kendi hyalüronik asit miktarı ve işlevi değişir.
 

Oksijen Terapi

Kırışıklıkları ve çizgileri yok ediyor. Kendi özel ürünlerini oksijen basıncıyla birlikte cilt altındaki dokulara kadar indirip, cilde iyice nüfuz etmesini sağlayan bir uygulama…
 

Vitamin Terapi

Cilt bakımı ve güzelliğinde vitamin etkisi nedir ? Vitamin, gençlik için yaşamımızda önceliklerimiz arasında olmalı! Zaman su gibi akıp geçiyor. Belli bir yaştan sonra hücre yenilenmesi yavaşladığı için cildimiz de zamana karşı koymakta zorlanıyor.
   

Akne Tedavisi

Akne (sivilce) nedir? Akne (sivilce) yüz, boyun, göğüs, sırt, omuz ve üst kollarda görülen, yağ kanallarını tutan bir hastalıktır.
 

Kimyasal Peeling

Yaşımız ilerledikçe güneş, hava kirliliği bir çok dış etkenin etkisi ile cildimizde lekeler, sivilceler sonrası oluşan izler meydana gelir.
 

Microblading

Profesyonel Microblading 3D Kıl Tekniği ile Kaşlarınız Hayat Bulsun. Değişim Sırası Sizde Olabilir
   

Saç Mezoterapisi

Saç için gerekli vitaminleri,mineralleri,oligo elementleri ve dolaşım düzenleyicileri içeren özel bir karışımın ufak iğneler ile saçlı deri içerisine verilmesi işlemi saç mezoterapisi olarak adlandırılır.
 

Bölgesel İncelme

İnatçı fazlalıkları yok etmek için geliştirilmiş yeni teknolojilerle bölgesel incelme artık mümkün.
 

RF Cilt Ütüsü

Acısız, ağrısız, iğnesiz ve ameliyatsız genç görünmenin yolu artık yüzünüzü ütületmekten geçiyor. Yaşımız ilerledikçe ciltte sarkmalar ve kırışıklıklar kaçınılmaz hale gelir.
   

Dolgu

Eğer dudaklar sadece hacme ihtiyaç duyuyorsa, bu durumda dolgu uygulamaları yeterli olacaktır. Hatları yeterince belirgin olmayan dudaklara ise farklı bölgelerden hacim kazandırılması gerekebilir.
 

Botoks

Botoks ile kırışıklık ve deride ki çizgiler geçici süre yok edilir. Botoks tedavisinin etki süresi 4-6 ay civarındadır. Etki süresi kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.
 

İğneli Epilasyon

İğneli epilasyonda uygulama tekniği üzerinde titizlikle çalışılması gereken bir yöntemdir. Kıl köküne ince steril bir iğne ile girilerek çok düşük akımlı bir elektrik uyarı yapılır.
   

Lazer Epilasyon

Epilasyon istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en hızlı ve sağlıklı yoludur. Her cilt rengine ve kıl yapısına uygun, kişiye özel uygulamalar ile mükemmel sonuç elde etmek artık mümkün.
       
       <<< İletişim ve Harita >>>

Adres : Yenişehir Mah. Cumhuriyet Bulvarı No:12 Dumankaya Cadde Sit. C blok D.4 PENDİK / İSTANBUL
Tel : +90 216 510 35 35
GSM : +90 555 006 35 30
E-mail : info@estenira.com


Copyright © 2018 Estenira
Çalışma Saatleri

Pazartesi :
Salı :
Çarşamba :
Perşembe :
Cuma :
Cumartesi :
Pazar :
10:00 – 19:00
10:00 – 19:00
10:00 – 19:00
10:00 – 19:00
10:00 – 19:00
10:00 – 19:00
Kapalı
Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Sizden Gelenler
Galeri
İletişim
  Epilasyon
  Lazer Epilasyon
  İğneli Epilasyon
  Cilt Bakımı
  Oksijen Terapi
  Akne Tedavisi
  Vitamin Terapi
  Dermapen
  Gözenek Skar Tedavisi
  Kimyasal Peeling
  Microblading
  Saç Mezoterapisi
  Bölgesel İncelme
  RF Cilt Ütüsü
  Dolgu
  Botoks


This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new ColorBox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content